Meny
Velg seksjon Forside
Stortangveien 11 7882 Nordli
Telefon: 74 34 34 60 Send oss e-post
Redaktør: Jon S. Pedersen
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2017><<
september 2017
mtotfls
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
okt
09
2017
Høstferie for elevene
Flere dager. Slutter 13.10.2017
Gå til Its Learning
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Ansatte ved Stortangen skole

Jon S. Pedersen
Rektor
74343464
jon.pedersen@lierne.kommune.no (Send)
Christina Madelene Odelberg
Assisterende rektor
74343462
madelene.odelberg@lierne.kommune.no (Send)
Trond Myhrvold
Rådgiver/karriereveileder
74343461
trond.myhrvold@skole.iktin.no (Send)
Victoria Westberg
Kontorfullmektig
74343460
victoria.westberg@lierne.kommune.no (Send)
Turid Fjerstad Fagerli
Kontaktlærer 1.-2.klasse
74343460
Anne-Lise Mjønes
Kontaktlærer 3.-4.klasse
74343460
anne-lise.mjones@skole.iktin.no (Send)
Karina Hernandez Finsås
Kontaktlærer 5.-7.klasse
74343460
karina.finsas@skole.iktin.no (Send)
Camilla Horn
Kontaktlærer 5.-7.klasse
74343460
camilla.horn@skole.iktin.no (Send)
Julie Kvemo Bergli
Kontaktlærer 8.-9.klasse
74343460
julie.bergli@skole.iktin.no (Send)
Tone Anita Lindsetmo
Kontaktlærer 10.klasse
74343460
tone.lindsetmo@skole.iktin.no (Send)
Aud Mary Barkhald
Lærer
74343460
aud.barkhald@skole.iktin.no (Send)
Lena Bratlandsmo
Miljøterapeut
74343460
lena.bratlandsmo@skole.iktin.no (Send)
Malin Mickelsen Elvseth
Ressurskoordinator
74343460
malin.elvseth@skole.iktin.no (Send)
Daniel Estilrønningen
Assistent
Hovedverneombud Lierne kommune
74343460
daniel.estilronningen@skole.iktin.no (Send)
Michael Finnanger
Faglærer musikk
74343460
michael.finnanger@skole.iktin.no (Send)
Ruth Karin Fjelde
Barne- og ungdomsarbeider
74343460
ruth.fjelde@skole.iktin.no (Send)
Elin Emanuelsen Gjertsås
Lærer
74343460
leligje@skole.iktin.no (Send)
Karen Elisabet Kveli
Assistent
74343460
karen.kveli@skole.iktin.no (Send)
Cathrine Larsen
Lærer
74343460
lcatlar@skole.iktin.no (Send)
Dagfrid Østborg Lerfald
Lærer
74343460
dagfrid.lerfald@skole.iktin.no (Send)
Linda Lyngstad Totland
Vernepleier
74343460
llintot@skole.iktin.no (Send)
Marit Aamo Aagård
Lærer
74343460
marit.aagard@skole.iktin.no (Send)